Sesje zdjęciowe w dobie koronawirusa

Kochani Klienci!

Otrzymaliśmy zielone światło od rządu na wykonywanie sesji zdjęciowych, jednak sytuacja w kraju nadal jest sytuacją zagrożenia. Z uwagi na fakt, że fotografia jest moim jedynym zajęciem i źródłem dochodu długo myślałam czy powinnam wykonywać dla Was sesje, a jeśli tak, w jaki sposób robić to, by była to opcja bezpieczna zarówno dla Was jak i dla mnie.

W związku z tym podjęłam decyzję o wykonywaniu SESJI PLENEROWYCH z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz z wprowadzeniem kilku nowych, ważnych zasad.

Kilka informacji technicznych odnośnie sesji plenerowych:

1. Sesje zdjęciowe będą odbywać się w miejscach wyludnionych– lasach, polach, łąkach, prywatnych ogrodach.
Nie wykonuję sesji w parkach, placach zabaw i innych miejscach, gdzie istnieje możliwość spotkania innych ludzi.
2. Umowa zostaje wysłana do Was mailowo, proszę o jej podpisanie oraz wysłanie skanu lub zdjęcia przed naszym spotkaniem.
3. Do umowy dołączone będzie oświadczenie o Waszym stanie zdrowia oraz informacjami m.in. że nie mieliście kontaktu z osobami potencjalnie zarażonymi, osobami w kwarantannie, nie odwiedzaliście placówek medycznych itp. w ciągu ostatnich 14 dni
4. Mailowo  otrzymujecie również takie samo oświadczenie odnośnie mnie.
5. Na sesji używam maseczki, rękawiczek jednorazowych, płynu dezynfekującego.
6. Sesję wykonuję obiektywem pozwalającym na zachowanie przeze mnie bezpiecznej odległości (nawet 5-6 metrów).
7. Proszę byście na sesję przybywali własnym środkiem transportu (rezygnujemy z komunikacji miejskiej)
8. Wszelkie ustalenia, Wasze pytania odnośnie sesji, jej przebiegu itp. odbywają się mailowo/smsowo/poprzez komunikator na facebooku
9. Ze względu na zamknięcie placówek oświatowych oraz ograniczenie kontaktów z seniorami, informuję, że podczas sesji mogą towarzyszyć mi moje dzieciaki, które pouczone są o zasadach bezpieczeństwa, w trakcie sesji również posiadają maseczki, rękawiczki oraz zachowują odległość.
10. Płatność za sesje nie pobierana jest w dniu sesji. Zobowiązujecie się do uregulowania płatności na konto bankowe podane w umowie do 24 godzin od odbycia się zdjęć.

Mam nadzieję, że wprowadzone zasady spotkają się z Waszą pozytywną reakcją i będziemy mogli bezpiecznie zatrzymywać na zdjęciach Waszą miłość, radość, wspólne szczęście, do których mimo tej trudnej sytuacji, będziecie wracać z uśmiechem na twarzach 🙂

Informuję, że od 18 maja otwieram ponownie Studio wraz z sesjami studyjnymi. Sesje studyjne będą odbywać się w systemie 1 dzień- 1 rodzina.