Oferta noworodkowa

SESJE NOWORODKOWE NALEŻY ZAREZERWOWAĆ…

przed narodzinami Maluszka! Czas na wykonanie sesji jest krótki, dlatego, aby zagwarantować sobie termin sesji, napiszcie do mnie jeszcze w ciąży! Wytłumaczę Wam, jak działa rezerwacja terminu noworodkowego

KIEDY WYKONUJĘ SESJE NOWORODKOWE?

Sesje noworodkowe wykonuję do 14 doby życia Maluszka (w szczególnych wypadkach tj, wcześniactwo, urazy podczas porodu, hospitalizacja po porodzie- proszę o kontakt, w celu ustalenia czy sesja może się odbyć w późniejszym terminie. Termin wykonania sesji jest o tyle ważny, że rozwój Maluszka w wieku noworodkowym i wczesnoniemowlęcym odbywa się w zastraszającym tempie. Dzieci w tym okresie śpią najgłębszym i najtwardszym snem, co umożliwia mi układanie w słodkie, bezpieczne pozy, jakie kojarzycie ze zdjęć. Noworodki również doskonale pamiętają pozycje z brzuszka Mamy, co otwiera nam wiele możliwości w układaniu do zdjęć.

GDZIE WYKONUJĘ SESJE?

Sesje noworodkowe studyjne wykonuję tylko w swoim studio w Bukownie. Studio jest wyposażone w przewijak, mokre chusteczki, swobodnie można zagrzać wodę na pokarm czy skorzystać z toalety.

Studio jest nagrzewane do odpowiednio wysokiej temperatury, by dzieci pozujące na golaska czuły komfort i były chronione przed zaziębieniem W momencie karmienia czy przytulania dbam o to, by Maluszek okryty był kocem i nie marzł. Wszelkiego rodzaju kocyki czy materiały prane są w proszku antyalergicznym, przeznaczonym do prania ubranek niemowlęcych.

Sesje wykonuję w studio z uwagi na szerokie możliwości zmiany stylizacji, swobodę działania i pełnej kontroli nad znanym mi pomieszczeniem i oświetleniem. Maluszek zesika kocyk? Mogę wziąć kolejny. Nie odpowiada mu pozycja w akcesoriach, jakie mu zaporoponowałam? Zmieniam stylizację. Wyjeżdząjac do Was, niestety nie mam pełnej możliwości kontroli nad sytuacją. Dodatkowo we własnym pomieszczeniu czuję się pewniej, co sprawia, że Maluszek w zetknięciu ze mną jest spokojny (każdy stres, który Dzieci doskonale wyczuwają, sprawia, że są niespokojne i nie chcą spać).

CZAS TRWANIA SESJI…

dostosowana jest do potrzeb Maluszka. Sesja zależy od snu, ilości karmień, ,przewijania i przytulania. Średnio trwa 2-3 godziny, chociaż najtwardsze przypadki to 6 godzin.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Idealnie byłoby, gdyby przez godzinkę przed sesją Maluszek nie jadł oraz nie spał, wiadomo jednak że nie mamy ogromnego wpływu na potrzeby fizjologiczne noworodka, więc jeśli się nie uda- nie stresujemy się! Stres jest najgorszym, co można zafundować noworodkowi podczas sesji. Dzieci są bardzo wyczulone na emocje dorosłych i jeśli Rodzice będą zestresowani sytuacją- Maluszek będzie spał niespokojnie i sesja będzie trwała dłużej. Przede wszystkim relaks Kochani Rodzice!

CO ZABRAĆ?

– ubrać się lekko i przewiewnie, ponieważ studio nagrzewane jest do odpowiednio wysokiej temperatury tak, by noworodek mógł swobodnie leżeć bez ubranka i by nie było mu zimno (podkreślam to, ponieważ temperatura na dłuższą metę bywa naprawdę nieznośna dla dorosłego! :))

– zabrać zapas pampersów, chusteczek nawilżanych, kremik (pampersów więcej niż zwykle :))

– kocyk lub podkład higieniczny,

– pieluszkę tetrową,

– jeśli dziecko jest dokarmiane sztucznie- mleczko, butelki

– smoczek (nawet jeśli dziecko nie używa go na codzień, bardzo ułatwia i skraca czas sesji- gwarantuję, że przez ten czas nie przyzwyczai się do niego :))

Rodzice do wspólnych ujęć z Maluszkiem proszeni są o zabranie dwóch pasujących do siebie zestawów ubrań (białe koszule lub koszulki bez nadruków) oraz czarne, gładkie koszulki.

Jeśli chodzi o makijaż czy fryzurę Mamy, raczej stawiamy na naturalność, delikatny makijaż z ewentualnymi mocniejszymi akcentami.

JEŚLI MACIE STARSZE DZIECI…

nie narażajcie Ich na nudę i wysoką temperaturę, w jakiej będą musiały wytrzymać. Polecam w takich przypadkach dwie opcje: Rodzina przyjeżdża razem, wykonujemy zdjęcia rodzinne oraz z rodzeństwem, później Tata wraca ze starszakiem do domu a Mama z Maluszkiem zostają u mnie lub Mama z Maluszkiem przyjeżdżają sami i na koniec dzwonimy po Tatę ze starszakiem 🙂

Wszystkie ubranka, tła, kocyki, maskotki są moją własnością, więc nie musicie się o nie martwić 🙂

MINI

PAKIET
350
  • 13 zdjęć w wersji elektronicznej
  • 13 wydruków w formacie 15x23
Najtańszy

MAXI

PAKIET
470
  • 20 zdjęć w wersji elektronicznej
  • fotoalbum w formacie 15x15
POPULARNY

Portfolio: sesje noworodkowe

kliknij na wybrane zdjęcie, aby zobaczyć więcej