Aktualności

Mini Sesje świąteczne 2020

Mini Sesje Świąteczne skierowane są do Rodzin z dziećmi, które pragną zatrzymać radosną magię świąt, podarować sobie oraz swoim bliskim w prezencie wyjątkowe zdjęcia 🙂
Sesja trwa max. 30 minut. Sesje ustalane są w odległości czasowej, pozwalającej na swobodny przepływ Klientów tak, abyście nie musieli mijać się w drzwiach. Studio po każdej sesji jest wietrzone i dezynfekowane.
Sesje odbywają się w Bukownie.
Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie (https://drive.google.com/…/1f0zotYCh7yjPb9uZ…/view) oraz w bezpośrednim kontakcie ze mną 🙂
Zapraszam!

Mini sesje witaj szkoło!

Mini sesje WITAJ SZKOŁO są skierowane zarówno do pierwszoklasistów, dla których po raz pierwszy w tym roku zadzwoni dzwonek w murach szkoły, jak również dla przedszkolaków oraz dzieci starszych.

 Celem sesji jest zatrzymanie na zdjęciach chwil związanych z powitaniem nowego roku szkolnego.

W cenie sesji otrzymasz:
– 5 zdjęć w wersji elektronicznej oraz wydrukowanych w formacie 15×23.
Każde dodatkowe ujęcie ponad pakiet to koszt 25 zł.
Istnieje możliwość zamówienia fotoobrazu z metryczką szkolną.

MIni sesje w makach

Jeśli tak jak ja uwielbiasz otoczenie tych pięknych, czerwonych kwiatów, chcesz zatrzymać na zdjęciach radość Waszej Rodziny, chcesz wykonać sesję ciążową lub dziecięcą, właśnie nadszedł czas na wykonanie sesji zdjęciowej w makach! Przepiękna, ogromna łąka z makami w połączeniu z Wami sprawi, że zdjęcia będą wyjątkowe i mam nadzieję, będziecie wracać do nich przez długie lata.

Nasza sesja będzie odbywać się w województwie śląskim, będzie trwać  około 30 minut.
Sesje będą odbywać się od 8 do 21 czerwca.

Do 2 dni otrzymacie wyselekcjonowane zdjęcia bez obróbki graficznej, spośród których wybierzecie 5 opłaconych przez Was ujęć, które dla Was obrobię, prześlę w wersji elektronicznej oraz wydrukuję w profesjonalnym labie cyfrowym w formacie 15×23.

Istnieje możliwość dokupienia większej ilości ujęć, koszt każdego kolejnego to 30 zł.

Pamiętajcie- czas płynie nieubłaganie- warto zachować go nie tylko w pamięci!

Do zobaczenia na sesji!

MINI SESJE STUDYJNE W Klimacie boho

W dniach od 30.05 do 14.06.2020 r. zapraszam Was na wyjątkowe mini sesje zdjęciowe w klimacie boho.

Jeśli cenicie sobie naturalne, jasne ujęcia zarówno dziecięce jak również rodzinne, posiadacie w swojej garderobie w białej, kremowej, brązowej i pokrewnych tonacji i myśleliście nad fajną wspólną sesją lub sesją dla Waszych dzieci- skorzystajcie z mojej oferty!

Wykonuję tylko jedną sesję dziennie, więc ilość sesji jest ograniczona.

Zapraszam Was serdecznie i do zobaczenia!