Sesje narzeczeńskieO SESJI...

SESJE NARZECZEŃSKIE...
 polecam wykonać max. 2 miesiące przed ślubem. Średnio na obróbkę zdjęć potrzebuję 30 dni, więc jeśli chcecie otrzymać zdjęcia przed swoim wielkim dniem (i być może wykorzystać je w jakimś celu na ślubie) dajmy sobie na to czas :)

GDZIE WYKONUJĘ SESJE?
Sesje narzeczeńskie wykonuję w plenerze. Preferuję plenery zlokalizowane nieopodal mojego studia (lasy, łąki, zalew, rzeka). Natomiast jeśli macie inny pomysł, ulubione miejsce, plener związany z Waszym związkiem- koniecznie dajcie mi znać!

CZAS TRWANIA SESJI...
to zazwyczaj od 45 minut do 1,5 godziny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?
Przyszła Panna Młoda powinna zadbać o odpowiedni makijaż, który dobrze wyglądać będzie na zdjęciach. Niech będzie odpowiednio kryjący i odbijający światło. Dobrze wygląda raczej makijaż delikatny, ale mogą być mocniejsze akcenty (czarna kreska czy mocniejsze usta). Pilnujmy, żeby makijaż nie dodawał nam lat, a ciemne, osypujące się cienie nie sprawiały wrażenia zmęczonej twarzy. Fryzura zwiewna, delikatna, naturalna, bez jakichś sztywnych upięć, koków, kucyków. Warto zadbać o paznokcie u rąk i stóp (wystarczy zwykły domowy manicure i pedicure).

CO ZABRAĆ?
Ubierzcie się spójnie kolorystycznie. W swoim stylu. Świetnie sprawdzają się neutralne kolory jak biel, czerń, brązy, zgaszone zielenie, beże. Unikajcie dużych nadruków na koszulkach!

Jeśli macie jakieś pomysły stylizacji, nie możecie się zdecydować, sesja ma być w konkretnym stylu- proszę, skontaktujcie się ze mną!

Pages