Chrzest Święty


Więcej zdjęć okolicznościowych znajdziesz ---> TUTAJ

 FOTOGRAFOWANIE PRZYGOTOWAŃ...
Wielu z Rodziców ma obawy przed fotografowaniem przygotowań przed chrztem w domu. Boją się dużej ilości osób, nieodpowiedniego miejsca (jeśli chodzi o wielkość, styl czy oświetlenie). Obawy są zupełnie nie uzasadnione!
W przygotowaniach przed chrztem stawiam głównie na towarzyszące Wam emocje. Skupiam się na Maluszku i Rodzicach. Na ubieraniu, detalach i interakcjach. 
 Jeśli bedą Państwo planować pakiet maxi, przygotowania w domu proszę zaplanować godzinę przed wyjściem z domu (jeśli msza jest o 14 a muszą Państwo wyjść z domu o 13:30, proszę o zaplanowanie mojego przyjazdu na godzinę 12:30) :)

Jeśli chodzi o mój pobyt w Państwa domu to bardzo proszę się mną NIE PRZEJMOWAĆ! :) Nie zajmować się proponowaniem mi wody, kawy i niczego innego.
Mój pobyt z Wami to przede wszystkim obserwacja i łapanie wyjątkowych chwil. Mogę delikatnie dawać wskazówki, żeby zdjęcia wyszły jak najpiękniej. Dobrze, jeżeli w trakcie przygotowań przygtujecie detale do sfotografowania (sukieneczka, garnitur,  buciki, szatka i świeca)

FOTOGRAF TO DODATKOWY GOŚĆ?
Bardzo proszę o niezamawianie dla mnie obiadu! Chrzest to nie całonocne wesele, pozwólcie mi zająć się pracą. Spędzanie swojego czasu pracy przy stole z Państwa Rodziną jest dla mnie krępujące.  To Państwa dzień :)

Pages