Cennik fotografii ciążowej


Jeśli chcesz zobaczyć więcej zdjęć ciążowych zajrzyj----> TUTAJ

O SESJI...

SESJE CIĄŻOWE...
polecam wykonać w 7-8 miesiącu ciąży, ponieważ to właśnie w tym okresie przyszła Mama czuję się najlepiej, wygląda pięknie, a Jej brzuszek jest już zaokrąglony. Jednak każdy przypadek traktuję indywidualnie, w zależności od samopoczucia przyszłej mamy oraz innych czynników (np ciąża mnoga, zagrożenie porodem przedwczesnym.)

GDZIE WYKONUJĘ SESJE?
Sesje ciążowe wykonuję zarówno w studio w Bukownie jak i plenerze (można połączyć dwie opcje).
Jeśli chodzi o plener, posiadam wiele pięknych miejsc w pobliżu studio, jednak jeśli macie marzenie odnośnie sesji w miejscu oddalonym ode mnie- koniecznie mi o tym powiedzcie!
CZAS TRWANIA SESJI...
to zazwyczaj od 45 minut do 1,5 godziny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?
Warto zadbać o odpowiedni makijaż, który dobrze wyglądać będzie na zdjęciach. Niech będzie odpowiednio kryjący i odbijający światło. Dobrze wygląda raczej makijaż delikatny, ale mogą być mocniejsze akcenty (czarna kreska czy mocniejsze usta). Pilnujmy, żeby makijaż nie dodawał nam lat, a ciemne, osypujące się cienie nie sprawiały wrażenia zmęczonej twarzy.Fryzura zwiewna, delikatna, naturalna, bez jakichś sztywnych upięć, koków, kucyków. Warto zadbać o paznokcie u rąk i stóp (wystarczy zwykły domowy manicure i pedicure). Pozujemy boso.

CO ZABRAĆ?
Proszę o zabranie czarnych legginsów lub spodni oraz czarnej gładkiej koszulki (top, t-shirt, koszulka na ramiączkach). Można zabrać białą, gładką koszulkę+ dżinsy- zestaw ponadczasowy i świetnie wygląda na zdjęciach. Świetnie sprawdzą się dżinsy sprzed ciąży, jeśli mieszczą się na pupę :)
Warto zabrać zdjęcie z usg, buciki, skarpetki, jakieś fajne małe, ulubione ubranko
Jeśli w sesji będzie uczestniczył Tatuś (oraz starsze rodzeństwo) i macie ochotę na wspólne zdjęcie proszę o zabranie dla wszystkich czarnych lub białych koszulek (koszul).

Jeśli macie jakieś pomysły stylizacji, nie możecie się zdecydować, sesja ma być w konkretnym stylu- proszę, skontaktujcie się ze mną!

Posiadam w studio sukienki ciążowe, specjalne przystosowane do sesji zdjęciowych oraz inne gadżety. Stawiam na minimalizm, emocje i uczucia :)

Pages