Cennik fotografii ślubnej

Na wstępie Chciałabym Wam pogratulować decyzji o Ślubie. 
Zdaję sobie sprawę jak Ważny i piękny to dzień w Waszym życiu i tymbardziej jestem szczęśliwa, 
że zastanawiacie się nad tym, abym to ja zatrzymała na zdjęciach te wyjątkowe chwile.

Jeśli zależy Wam na pięknych emocjach, które zostaną z Wami na zawsze, jeśli oglądając zdjęcia chcecie się wzruszać, śmiać i marzyć, chcecie przeżyć ten dzień na nowo to świetnie trafiliście, bo mnie zależy dokładnie na tym samym!

 Styl mojej pracy, może różnić się od stylu wielu Fotografów, więc zachęcam Was do lektury :)
 Nasza współpraca rozpoczyna się jeszcze przed dniem ślubu. Po podpisaniu umowy jestem do Waszej dyspozycji- makijażystka się rozchorowała?  Piszcie, Zespół uciekł- dzwońcie! Podziękowania dla Rodziców się wysypały? Dajcie znać! Chcę żebyście wiedzieli, że możecie na mnie liczyć. Niejeden ślub za mną, więc jeśli mogę, zawsze chętnie Wam pomogę. 
Musimy sobie ufać!  

Na ślubie staram się być niewidoczna, jednak patrzę na Was i kiedy tylko potrzebujecie wsparcia- możecie na mnie liczyć. możecie na mnie liczyć.
Wesele? Przy stole zbyt często mnie nie spotkacie, przez cały mój pobyt na Waszym weselu jestem na wysokich obrotach, obserwuje i podglądam, by z ukrycia zatrzymać miłość między Wami, bawię się z gośćmi, macham do nich, rozmawiam, by przełamać barierę i by na zdjęciach byli radośni a nie zestresowani, z myślą, że ktoś znowu strzela im zdjęcia z ukrycia. 

Chętnie współpracuję z ekipą- kamerzystą, zespołem/Djem. Według mnie dobra atmosfera w ekipie to najlepsze zapewnienie pięknego, dopracowanego ślubu.

Miesiąc przed ślubem otrzymujecie ode mnie ankietę, która pozwoli mi na lepsze poznanie Was a także pozwoli poznać szczegóły, by jak najlepiej się przygotować. Przesyłam Wam również przewodnik, który wtajemniczy Was w to, co Was czeka :)

Decydując się na moją ofertę decydujecie się na to, co najlepsze- płacąc raz otrzymujecie najpiękniejszą pamiątkę, najprawdziwsze wsparcie  i całe moje serducho włożone w Wasz wyjątkowy dzień.

Cennik fotografii ślubnej 2018 ----> TUTAJ
Cennik fotografii ślubnej 2019 ---> TUTAJ

Pages