Cennik sesji narzeczeńskiej

Więcej zdjęć z sesji narzeczeńskich znajdziesz---> TUTAJ

O SESJI...

SESJE NARZECZEŃSKIE NALEŻY ZAREZERWOWAĆ...
maksymalnie 60 dni przed ślubem! Czas na oddanie Wam gotowego materiału przeze mnie to 30 dni. Jeśli planujecie prezenty dla Gości lub Rodziców ze zdjęciami z sesji, potrzebujecie kolejnych 30 dni. Miejmy zawsze zapas na swobodne działanie i ewentualne wypadki losowe.

GDZIE WYKONUJĘ SESJE?
Sesje narzeczeńskie wykonuję w plenerze. Miejsce plenerwu jest do uzgodnienia z Wami. Jeśli posiadacie szczególne pasje lub jakieś miejsca kojarzą Wam się z Waszą znajomością- koniecznie mi o tym powiedzcie! Jeśli sami nie macie pomysłu, postaram się sprostać Waszym oczekiwaniom i dopasować miejsce do Waszego stylu bycia i charakterów.

CZAS TRWANIA SESJI...
W zależności od tego czy sesja jest na miejscu czy oddalone od studio, czy znam czy nie znam miejsca- średnio 1-2 godziny.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?
Koniecznie się wyśpijcie! Zmęczenie odbija się w każdej twarzy. Dziewczyny nie są zobowiązane do wykonywania szczególnych makijaży czy fryzur. Zadbajcie o prostostę i estetykę. Wyznaję zasadę: mniej  znaczy więcej :)

CO ZABRAĆ?

Dopasujcie kolorystykę i stylistykę swoich strojów. Niech będą spójne i estetyczne. Unikajcie dużych nadruków na przodach koszulek, znaków reklamowych, dużych dodatków.

Pages