Cennik fotografii portretowej


O SESJI...
SESJE PORTRETOWE...
to proste, minimalistyczne sesje. Idealne będą dla dzieci powyżej 7 roku życia, nastolatków, dorosłych. Dla narzeczonych, rodzeństw i rodzin.

GDZIE WYKONUJĘ SESJE?
Sesje portretowe wykonuję  w studio w Bukownie.

CZAS TRWANIA SESJI...
to zazwyczaj 30-45 minut.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?
Dziewczynki można ładnie uczesać, zrobić im loki lub wyprostować włosy, założyć ulubioną spinkę do włosów. Pozwólmy dziewczynkom poczuć się jak gwiazdy :)
Chłopcom można np. postawić włoski na żel
Dorosłe kobiety,  powinny zadbać o odpowiedni makijaż, który dobrze wyglądać będzie na zdjęciach. Niech będzie odpowiednio kryjący i odbijający światło. Dobrze wygląda raczej makijaż delikatny, ale mogą być mocniejsze akcenty (czarna kreska czy mocniejsze usta). Pilnujmy, żeby makijaż nie dodawał nam lat, a ciemne, osypujące się cienie nie sprawiały wrażenia zmęczonej twarzy.Fryzura zwiewna, delikatna, naturalna, bez jakichś sztywnych upięć, koków, kucyków.

CO ZABRAĆ?
Proszę o zabranie jedną stylizację. Jeśli w sesji bierze udział więcej niż jedna osoba, pamiętajmy o dopasowaniu kolorystycznym i stylistycznym. Najlepiej sprawdza się minimalizm, prostota. Unikamy dużych nadruków! Kolory, jakie najlepiej się sprawdzają to czerń, biel, beże, brązy, czerwień, pastele, zgaszone zielenie, szarości, granaty itp.

Jeśli macie jakieś pomysły stylizacji, nie możecie się zdecydować, sesja ma być w konkretnym stylu- proszę, skontaktujcie się ze mną!

Pages